.  

 PERSONEl

 BAYİ KODU

 KULLANICI ADI

 ŞİFRE
 
7/24 ONLINE TL YÜKLEME - TURKCELL - TÜRK TELEKOM - VODAFONE
 0412 224 0 666 - 0532 347 45 45 - 0542 347 45 45
 Skype Adı : engince.net - 2000 yilindan bu gune... Kaliteli hizmet ve seffaf ticaret anlayisiyla..
 
 
 Haberler
Diyarbakır toptan parça kontör bayilikleri verilecektir, Diyarbakır parça kontör bayileri. Diyarbakır parça kontör fiyatları, Diyarbakır parça kontör, parça kontör parça tl toptan parça kontör fiyatları, en ucuz parça kontör fiyatları, fatura ödeme merkezi bayiliği, fatura ödeme sistemi, fatura ödeme programı, Diyarbakır kontör yükleme bayiliği, Diyarbakır kontür yükleme bayiliği, parça tl bayiliği, Diyarbakır, parça kontör sistemi, parça kontör dünyası, parça kontör merkezi, parça kontör siteleri, parça kontör sitesi, toptan parça kontörcü, parça tl istasyonu , parça kontörcüler, parça kontör firmaları, en güvenilir parça kontör siteleri, parça kontör online, online tl yükle, anında kontör yükle, kontör yükleme sistemi Diyarbakır Bismil, Çermik, Çinar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Kayapınar, Bağlar, Yenişehir, Sur Merkez
Haber ve Duyurular
Diyarbakır İl Merkez ve İlçelerine parça kontör tl ve fatura ödeme merkezi bayilikleri verilecektir.
diyarbakır parça kontör bayiliği, parça kontör, parça tl, toptan parça kontör bayiliği

GsmBilgi.Net parça kontör ve fatura ödeme sistemleri Diyarbakır ve ilçelerinde parça kontör ve parça tl bayilikleri verilecektir.

 

Diyarbakır Merkez ve  İlçeleri :  -  Bismil, Çermik, Çinar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Ergani, Hani, Hazro, Kocaköy, Kulp, Lice, Silvan, Kayapınar, Bağlar, Yenişehir, Sur Merkez

 

GsmBilgi.Net  parça kontör sistemleri üzerinden Türkiye geneli 81 ilin yanı sıra TAMAMEN ÜCRETSİZ bir şekilde Diyarbakır ve Diyarbakırnin  ilçeleri için özel parça kontör bayilikleri verilecektir. Bütün Cep telefonu bayileri, mağazaları, büfeler, kantinler ve yurtlar, bakkallar marketler ücretsiz parça kontör bayiliği alabilirler.

 

Diyarbakır Online parça kontörde Toptan en uygun ve en ucuz fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunan GsmBilgi.Net türkiyedeki ilk 10 parça kontör sistemi arasındadır. Buna ek olarak yaklaşık 10 yıllık tecrübenin yanı sıra onlarca toptan parça kontör bayilik hizmeti veren firmaya alt yapı sağlayıp bayilik ağını kurmaları için bir çok parça kontör sitesine destek vermektedir.

 

Diyarbakır ve İlçelerindeki tüm bayiler Sistemimiz üzerinden Haftanın 7 günü 24 saat boyunca Toptan parça kontör bayiliği ile Türkcell parça kontör, vodafone parça kontör, avea parça kontör, pocell, bimcell, pttcell, parça kontör, telecard mobile yurtdışı görüşme kartlarının tl yüklemeleri 3 operatöre ait parça tl ve 3 operatörün kampanyalı dakika paketlerini, konuşma paketlerini, sms paketlerini, nar paketlerini, cepten internet paketlerini, bilgisayardan internet paketlerini, yurtiçi konuşma paketlerini, yurtdışı konuşma paketlerini, hediye kontör, tl , dakika ve kampanyalı sürpriz paket yüklemelerini yapabilirsiniz. Sistemimizin en büyük avantajlarından biri : 3 operatöre kontörlerini ve fatura ödeme işlemlerini tek kasa üzerinden yapabilir, günlük aylık, yıllık kar raporlarına ulaşabilirsiniz. Böylece turkcelle kontör için ayrı, vodafone kontör için ayrı, avea kontör için ayrı ve fatura ödemeleri için ayrı 4 kasada işlem yapıp para tutmak yerıne tum ıslemlerınızı tek kasa üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

Diyarbakır merkez ve ilçelerindeki tüm bayiler Aynı şekilde sistemimiz üzerinden Haftanın 7 günü 24 saat boyunca türkiye geneli 81 ilin ve ilçelerin bütün kurumların geçmiş faturaları tahsil bütün fatura tahsilat ve fatura ödeme  işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, avea fatura ödeme, Türk telekom, ttnet adsl, ttnet mobile, elektrik, su, doğalgaz, internet, smile adsl, superonline adsl, milenicom doping adsl, metronet adsl, biri adsl, turknet, türksat, turbonet, digiturk, dsmart, kablonet, doğan telekom, bağkur, mtv motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezaları ödemelerini kesintisiz bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Kontör yükleme süreleri ortalama 1-2 dakikadır. Sistemimizden herhangi bir şekilde memnun kalmadığınız takdirde anlık olarak , kayıtsız , şartsız veya mazeret göstermenizi beklemeden bakiye iadesi talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti esastır. Yaptığımız her işlemin garantisi verilmektedir. Engince İletişim Hizmetleri güvencesiyle 11 banka alternatifimizle sistemimizi kullanabilirsiniz...

 

Vergi Dairesi : Gokalp

 

Vergi Numarası : 6480329300 dan firmamızı sorgulayabilirsiniz.

 

Irtıbat numaralarımız :

 

Skype Destek Adresimiz : engince.net

 

412 251 0 444

 

532 347 45 45

 

542 347 45 45

 

Parça kontör

Parça kontör

Parça kontör

Parça kontör

Parça kontör
Parça kontör
 
 
Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  Bayimiz Olun  |  Haberler  |  Fiyat Listemiz  |  E-Ticaret  |  Sık Sorulan Sorular  İletişim
KontorYukle © 2008

teknografi V.1