.  

 PERSONEl

 BAYİ KODU

 KULLANICI ADI

 ŞİFRE
 
7/24 ONLINE TL YÜKLEME - TURKCELL - TÜRK TELEKOM - VODAFONE
 0412 224 0 666 - 0532 347 45 45 - 0542 347 45 45
 Skype Adı : engince.net - 2000 yilindan bu gune... Kaliteli hizmet ve seffaf ticaret anlayisiyla..
 
 
 Haberler
İçel Mersin toptan parça kontör bayilikleri verilecektir, İçel Mersin parça kontör bayileri. İçel Mersin parça kontör fiyatları, İçel Mersin parça kontör, parça kontör parça tl toptan parça kontör fiyatları, en ucuz parça kontör fiyatları, fatura ödeme merkezi bayiliği, fatura ödeme sistemi, fatura ödeme programı, İçel Mersin kontör yükleme bayiliği, İçel Mersin kontür yükleme bayiliği, parça tl bayiliği, İçel Mersin, parça kontör sistemi, parça kontör dünyası, parça kontör merkezi, parça kontör siteleri, parça kontör sitesi, toptan parça kontörcü, parça tl istasyonu , parça kontörcüler, parça kontör firmaları, en güvenilir parça kontör siteleri, parça kontör online, online tl yükle, anında kontör yükle, kontör yükleme sistemi İçel Mersin merkez ve ilçeleri Anamur, Aydincik, Bozyazi, Çamliyayla, Erdemli, Gülnar, Mut, Silifke, Tarsus, Merkez parça kontör bayiliği arıyorum, parça kontör bayiliği veren firmalar, parça kontör bayiliği için ne yapmalıyım ?, parça kontör bayiliği nasıl alınır ?, nasıl parça kontör bayisi olabilirim, illere göre parça kontör bayileri, toptancı parça kontörcüler
Haber ve Duyurular
İçel Mersin İl Merkez ve İlçelerine parça kontör tl ve fatura ödeme merkezi bayilikleri verilecektir.
içel mersin parça kontör bayiliği, parça kontör, parça tl, toptan parça kontör bayiliği

GsmBilgi.Net parça kontör ve fatura ödeme sistemleri İçel Mersin ve ilçelerinde parça kontör ve parça tl bayilikleri verilecektir.

 

İçel Mersin Merkez ve  İlçeleri :  -  Anamur, Aydincik, Bozyazi, Çamliyayla, Erdemli, Gülnar, Mut, Silifke, Tarsus, Merkez

 

GsmBilgi.Net  parça kontör sistemleri üzerinden Türkiye geneli 81 ilin yanı sıra TAMAMEN ÜCRETSİZ bir şekilde İçel Mersin ve İçel Mersinnin  ilçeleri için özel parça kontör bayilikleri verilecektir. Bütün Cep telefonu bayileri, mağazaları, büfeler, kantinler ve yurtlar, bakkallar marketler ücretsiz parça kontör bayiliği alabilirler.

 

İçel Mersin Online parça kontörde Toptan en uygun ve en ucuz fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunan GsmBilgi.Net türkiyedeki ilk 10 parça kontör sistemi arasındadır. Buna ek olarak yaklaşık 10 yıllık tecrübenin yanı sıra onlarca toptan parça kontör bayilik hizmeti veren firmaya alt yapı sağlayıp bayilik ağını kurmaları için bir çok parça kontör sitesine destek vermektedir.

 

İçel Mersin ve İlçelerindeki tüm bayiler Sistemimiz üzerinden Haftanın 7 günü 24 saat boyunca Toptan parça kontör bayiliği ile Türkcell parça kontör, vodafone parça kontör, avea parça kontör, pocell, bimcell, pttcell, parça kontör, telecard mobile yurtdışı görüşme kartlarının tl yüklemeleri 3 operatöre ait parça tl ve 3 operatörün kampanyalı dakika paketlerini, konuşma paketlerini, sms paketlerini, nar paketlerini, cepten internet paketlerini, bilgisayardan internet paketlerini, yurtiçi konuşma paketlerini, yurtdışı konuşma paketlerini, hediye kontör, tl , dakika ve kampanyalı sürpriz paket yüklemelerini yapabilirsiniz. Sistemimizin en büyük avantajlarından biri : 3 operatöre kontörlerini ve fatura ödeme işlemlerini tek kasa üzerinden yapabilir, günlük aylık, yıllık kar raporlarına ulaşabilirsiniz. Böylece turkcelle kontör için ayrı, vodafone kontör için ayrı, avea kontör için ayrı ve fatura ödemeleri için ayrı 4 kasada işlem yapıp para tutmak yerıne tum ıslemlerınızı tek kasa üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 

İçel Mersin merkez ve ilçelerindeki tüm bayiler Aynı şekilde sistemimiz üzerinden Haftanın 7 günü 24 saat boyunca türkiye geneli 81 ilin ve ilçelerin bütün kurumların geçmiş faturaları tahsil bütün fatura tahsilat ve fatura ödeme  işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Turkcell fatura ödeme, vodafone fatura ödeme, avea fatura ödeme, Türk telekom, ttnet adsl, ttnet mobile, elektrik, su, doğalgaz, internet, smile adsl, superonline adsl, milenicom doping adsl, metronet adsl, biri adsl, turknet, türksat, turbonet, digiturk, dsmart, kablonet, doğan telekom, bağkur, mtv motorlu taşıtlar vergisi, trafik cezaları ödemelerini kesintisiz bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Kontör yükleme süreleri ortalama 1-2 dakikadır. Sistemimizden herhangi bir şekilde memnun kalmadığınız takdirde anlık olarak , kayıtsız , şartsız veya mazeret göstermenizi beklemeden bakiye iadesi talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti esastır. Yaptığımız her işlemin garantisi verilmektedir. Engince İletişim Hizmetleri güvencesiyle 11 banka alternatifimizle sistemimizi kullanabilirsiniz...

 

GsmBilgi.Net Parça kontör sistemimiz tamamen şeffaf ve güvenilirdir. Vergi numaralarımız , adres , sabit iletişim numaralarımızi tapu bilgileri, referans, vs aklınıza gelebilecek her türlü güveni sunmaktayız. Sistemimizden herhangi bir şekilde memnun kalmamanız durumunda mazeretsiz, şartsız, koşulsuz paranızı iade ediyoruz Çünkü MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ile başarının sağlanacagını biliyoruz...

GsmBilgi.Net Fatura Ödeme Merkezi ile başlayan ve ayda yaklaşık 100 fatura alan bayimiz yaklaşık 6 aylık süreç sonunda bugün 17 Temmuz 2014 itibariyle 1500 aylık fatura sayısına ulaşmıştır.

Günlük Parça kontör , Parça TL ve Paket gönderimi yaklaşık 10 adet olan bu bayimizin bu süreçte günlük gönderim sayısı en az 40 ile 70 arasında değişmektedir.

Parça kontör bayilerimizi büyüterek büyüyoruz..!

Sistemimizi, Banka hesaplarımızı, Çalışma sistemimizi, Gönderebileceğiniz parça kontör miktarlarını ve diğer tüm ayrıntıları Sitemizin anasayfasında bulunan ÜCRETSİZ DENEYİN demo giriş logosuna aşağıdaki logoya veya BURAYA TIKLAYARAK ücretsiz ve basit bir şekilde inceleyebilirsiniz.

 

Vergi Dairesi : Gokalp

 

Vergi Numarası : 6480329300 dan firmamızı sorgulayabilirsiniz.

 

Irtıbat numaralarımız :

 

Skype Destek Adresimiz : engince.net

 

412 251 0 444

 

532 347 45 45

 

542 347 45 45

 

Parça kontör

Parça kontör

Parça kontör

Parça kontör

Parça kontör
Parça kontör
 
 
Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  Bayimiz Olun  |  Haberler  |  Fiyat Listemiz  |  E-Ticaret  |  Sık Sorulan Sorular  İletişim
KontorYukle © 2008

teknografi V.1