.  

 PERSONEl

 BAYİ KODU

 KULLANICI ADI

 ŞİFRE
 
7/24 ONLINE TL YÜKLEME - TURKCELL - TÜRK TELEKOM - VODAFONE
 0412 224 0 666 - 0532 347 45 45 - 0542 347 45 45
 Skype Adı : engince.net - 2000 yilindan bu gune... Kaliteli hizmet ve seffaf ticaret anlayisiyla..
 
 
 Haberler
turkcell t50 model cep telefonu için çok fazla model denemesi, turkcell t50 model cep telefonu için çok fazla desen denemesi, turkcell t50 hard reset, turkcell t50 model cep telefonu format atma, turkcell t50 model cep telefonu nasıl format atılır?, turkcell t50 model cep telefonu gmail şifremi unuttum, turkcell t50 model cep telefonu google play şifremi unuttum, turkcell t50 model cep telefonu program atmak, turkcell t50 model cep telefonu nasıl program atılır, turkcell t50 model cep telefonu fabrika ayarlarına nasıl çevrilir, turkcell t50 model cep telefonu resetleme nasıl yapılır, turkcell t50 model cep telefonu fabrika ayarlarına geri çevirmek, turkcell t50 model cep telefonu ayarlarını sıfırlamak nasıl yapılır ? türkcell t50 model cep telefonu model denemesi şifresi nedir, turkcell t50 model cep telefonu şifresini nasıl bulabilirim, turkcell t50 model cep telefonu şifresini unuttum, turkcell t50 model cep telefonu telefonum açılmıyor, turkcell t50 model cep telefonum şifre istiyor, turkcell t50 huawei cep telefonu, cep telefonu özellikleri, turkcell t50 huawei cep telefonu nasıl atılır, nasıl kırılır, masıl çözülür, çözemiyorum nasıl yapabilirim, nasıl çözebilirim, turkcell t50 huawei cep telefonu, http://www.gsmbilgi.net parça kontör, parça tl, toptan parça kontör bayiliği, en ucuz toptan parça tl ve parça kontör fiyatları, online parça kontör bayiliği, factory reset,
Haber ve Duyurular
Turkcell T50 Çok Fazla Model Denemesi ve Desen Denemesi Hard Reset Kesin Çözümü
gsmbilgi.net parça kontör, turkcell t50 çok fazla desene denemesi, Türkcell t50 çok fazla model denemesi,

GsmBilgi.Net Parça kontör ve Parça TL Turkcell T50 Model Cep telefonu Çok fazla desen denemesi veya Turkcell T50 Çok fazla model Denemesi çözümü.

Turkcell T50 Model Cep telefonunuz için Çok fazla model denemesi veya Turkcell T50 Model Cep telefonunuz için çok fazla model denemesini çözmek için aşağıda gösterdiğimiz yolları izleyerek kesin çözüme ulaşabilirsiniz.

Sorunu çözmek için aşağıda yazdığımız uygulamalardan birini deneyerek sonuca ulaşabilirsiniz. Ancak özellikle belirtmek istiyoruz ki Hard Reset veya Formatlama , Hard Reset veya Fabrika Ayarlarına Geri çevir ve Sıfırlama işlemlerinden sonra Cep telefonunuzdaki tüm veriler silinir. Bunun için yedek alabilir veya kötü ihtimalle Cep telefonunuzdan Simkartınızı ve Hafıza Kartınızı Memory Card çıkarmayı unutmayınız... Daha sonra aşağıdaki adımları sırasıyla deneyiniz. Herhangi birinde kesinlikle sonuca ulaşacaksınız...

1. Yol

İlk olarak ; Turkcell T50 Huawei Model Cep telefonunuzun bataryasını çıkarıp 5 saniye kadar bekleyiniz ve Tekrar takınız.

Telefonunuz kapalıyken önce SES AÇMA + SES KAPAMA tuşlarına birlikte basınız ve eliniz bu tuşlara basılıyken telefonun AÇMA KAPAMA POWER tuşuna basarak bekleyiniz. Ekran geldikten sonra tuşlardan elinizi çekiniz. Çıkan Menüden Ses açma ve kısma tuşları yardımıyla aşağı yukarı inerek WİPE DATA FACTORY RESET seçenekleri arasından WİPE DATA FACTORY RESET seçeneğinin üzerine geldikten sonra Telefonu AÇMA KAPAMA POWER TUSUNA bir defa basarak seçiniz. Daha sonra açılan sayfada yine ses açma ve kısma seçeneklerinin yardımıyla NO seçeneklerini aşıp Y E S    D E L E T E    A L L   U S E R   D AT A Seçeneğinin üzerine gelerek AÇMA KAPAMA POWER TUSUNA bir defa basarak seçiniz. Telefonunuz sıfırlanacaktır. 

2. Yol

İlk olarak ; Turkcell T50 Huawei Model Cep telefonunuzun bataryasını çıkarıp 5 saniye kadar bekleyiniz ve Tekrar takınız.

Birinci yoldan farklı olarak Telefonunuz kapalıyken sadece SES AÇMA  tuşuna basınız ve eliniz bu tuşlara basılıyken telefonun AÇMA KAPAMA POWER tuşuna basarak bekleyiniz. Ekran geldikten sonra tuşlardan elinizi çekiniz. Çıkan Menüden Ses açma ve kısma tuşları yardımıyla aşağı yukarı inerek WİPE DATA FACTORY RESET seçenekleri arasından WİPE DATA FACTORY RESET seçeneğinin üzerine geldikten sonra Telefonu AÇMA KAPAMA POWER TUSUNA bir defa basarak seçiniz. Daha sonra açılan sayfada yine ses açma ve kısma seçeneklerinin yardımıyla NO seçeneklerini aşıp Y E S    D E L E T E    A L L   U S E R   D AT A Seçeneğinin üzerine gelerek AÇMA KAPAMA POWER TUSUNA bir defa basarak seçiniz. Telefonunuz sıfırlanacaktır. 

3. Yol

İlk olarak ; Turkcell T50 Huawei Model Cep telefonunuzun bataryasını çıkarıp 5 saniye kadar bekleyiniz ve Tekrar takınız.

İkinci yoldan farklı olarak Telefonunuz kapalıyken sadece SES KAPAMA  tuşuna basınız ve eliniz bu tuşlara basılıyken telefonun AÇMA KAPAMA POWER tuşuna basarak bekleyiniz. Ekran geldikten sonra tuşlardan elinizi çekiniz. Çıkan Menüden Ses açma ve kısma tuşları yardımıyla aşağı yukarı inerek WİPE DATA FACTORY RESET seçenekleri arasından WİPE DATA FACTORY RESET seçeneğinin üzerine geldikten sonra Telefonu AÇMA KAPAMA POWER TUSUNA bir defa basarak seçiniz. Daha sonra açılan sayfada yine ses açma ve kısma seçeneklerinin yardımıyla NO seçeneklerini aşıp Y E S    D E L E T E    A L L   U S E R   D AT A Seçeneğinin üzerine gelerek AÇMA KAPAMA POWER TUSUNA bir defa basarak seçiniz. Telefonunuz sıfırlanacaktır. 

4. Yol farklı Samsung , Nokia , General Mobile, Sony Ericssoon, android telefon ve modellerdede uygulanabilir.

İlk olarak ; Turkcell T50 Huawei Model Cep telefonunuzun bataryasını çıkarıp 5 saniye kadar bekleyiniz ve Tekrar takınız.

Diğerlerinden farklı olarak Telefonunuz kapalıyken sadece SES AÇMA + KAPAMA  tuşuna basınız Daha sonra Menü Yani HOME tuşuna basınız ve eliniz bu tuşlara basılıyken telefonun AÇMA KAPAMA POWER tuşuna basarak bekleyiniz. Ekran geldikten sonra tuşlardan elinizi çekiniz. Çıkan Menüden Ses açma ve kısma tuşları yardımıyla aşağı yukarı inerek WİPE DATA FACTORY RESET seçenekleri arasından WİPE DATA FACTORY RESET seçeneğinin üzerine geldikten sonra Telefonu AÇMA KAPAMA POWER TUSUNA bir defa basarak seçiniz. Daha sonra açılan sayfada yine ses açma ve kısma seçeneklerinin yardımıyla NO seçeneklerini aşıp Y E S    D E L E T E    A L L   U S E R   D AT A Seçeneğinin üzerine gelerek AÇMA KAPAMA POWER TUSUNA bir defa basarak seçiniz. Telefonunuz sıfırlanacaktır. 

Telefon açık fakat hata alıyorsanız. Menü - Ayarlar - Gizlilik - Fabrika Ayarlarına dön - Fabrika ayarlarına geri dön

 
 
Ana Sayfa  |  Kurumsal  |  Bayimiz Olun  |  Haberler  |  Fiyat Listemiz  |  E-Ticaret  |  Sık Sorulan Sorular  İletişim
KontorYukle © 2008

teknografi V.1