KontorYukle, tl yükleme sistemi, turkcell tl yükleme, vodafone tl yükleme, türk telekom tl yükleme, Parça kontör, parca kontor, parça kontür, parca kontur, kontör yükle, avea, turkcell, vodafon
GSMBİLGİ 
7/24 ONLINE TL YÜKLEME - TURKCELL - TÜRK TELEKOM - VODAFONE
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0412 224 0 666 - 0532 347 45 45 - 0542 347 45 45
Skype Adı : engince.net
 Bayimiz Olun

Teminatsız Fatura Ödeme Merkezi Bayiliği

FATURA ÖDEME MERKEZİ SİSTEMİ BAYİLİĞİ VERİLMEYE BAŞLANDI...

Bayilik tamamen ücretsiz olmakla birlikte herhangi bir evrak, formalite ve teferruata gerek olmadan işlemektedir. Bayilik sekmesine tıklayıp anlık olarak bayilik formunu doldurduktan sonra kısa bir süre içerisinde ilgili ekibimiz kontrolleri yaptıktan sonra bayiliğinizi onaylayacak , Kullanıcı bilgileriniz Cep telefonunuza gönderildikten sonra TL Yükleme ve Fatura Ödeme işlemlerine başlayabileceksiniz.

Sistemimizi diğer fatura sistemlerinden ayıran en büyük özellikler ;

**  Herhangi bir program veya kurulum olmadan internetin olduğu heryerde anlık ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
** Sistemimiz tamamen ücretsizdir. Kayıt bedeli, Tabela ücreti, Program , Kurulum ücreti, Teminat BEDELİ, Fiş bedeli, Reklam ücreti gibi ücretler asla talep edilmeyecektir.
** Sistemimiz tamamıyle Türkiye Finans Katılım Bankası güvencesiyle işlemektedir. Ancak tamamıyle kendinizi güvende hissetmeniz açısından size bakiye alımıyla ilgili herhangi bir şart koşulmamaktadır. 
** Günün 24 saati ödeme yapabilirsiniz. 
** Ödeme miktarlarıyla ilgili bir şartımız yoktur. İsteğiniz dahilinde 50 TL ile başlayıp katları şeklinde dilediğiniz kadar ödeme yapabilirsiniz.
** Size güvence olarak sunacağımız tüm alternatifler dışında en iyi şekilde korunmanız yönteminin basit bir dille FATURALARINIZI KONTROL ETMENİZİ her fırsatta dile getirebiliriz. Firmalara güven konusunda sıkıntı yaşıyorsanız küçük ödemelerle sistemi test edebilir faturanız yattıktan hemen sonra faturalarınızı sorgulayıp test edebilirsiniz.
** Faruralarınız tarih durumuna göre sırasıyla yatırılmaktadır. Herzaman Öncelik kapalı tarihi geçmiş faturalara verilir bu sayede hattı kapanan, kullanılamayan müşterilerinizin memnuniyeti sağlanabilecektir.
** Fatura ödemenin yanısıra yine 7/24 online sistemimiz üzerinden Türkcell, Vodafone, Avea ya ait bütün TL ve Paket yüklemelerini yapabilirsiniz.

 
Copyright © 2013 - KontorYukle
  KULLANIM ŞARTLARI
  GİZLİLİK
  tasarım ve programlama